Listado de inscritos

Información sobre las inscripciones

EQUIP DORSAL NOM SEXE PAIS
PENJA-ASES VILASSAR 151A EDUARD SAMSÓ ALMERA HOME ESPAÑA
PENJA-ASES VILASSAR 151B RENÉ TRABS HOME ESPAÑA
GANXETS 152A DAVID BULTÓ PAGAN Home ESPAÑA
GANXETS 152B JOAN VILA VIVES HOME ESPAÑA
LANA TEAM 153A MAITE NAVARRO GUTIERREZ MUJER ANDORRA
LANA TEAM 153B VERONICA LAGO ANTELO MUJER ANDORRA
CNP.cat 154A JESUS PÉREZ GARCIA Home ESPANYA
CNP.cat 154B FRANCISCO JAVIER VARGAS GONZALEZ Home ESPANYA
MAÑOS 155A MIGUEL NUEZ CAMPOS HOMBRE ESPAÑA
MAÑOS 155B JAVIER MEDINA MARTIN HOMBRE ESPAÑA
ON Y VA POUR LE SPORT 156A JOAN DELGADO CHAUBELL HOME ANDORRA
ON Y VA POUR LE SPORT 156B EMILI PEREZ FONT HOME ANDORRA
INVICTUS TEAM 157A ALEX COSTA BELLÓN HOMBRE ESPAÑA
INVICTUS TEAM 157B GUILLEM AUBACH COSTA HOMBRE ESPAÑA
INVICTUS TEAM 157C DAVID CATELLÓN GORRIZ HOMBRE ESPAÑA
ANEM PEL TATO 158A JORDI GALLARDO FERNANDEZ Home ANDORRA
ANEM PEL TATO 158B FRANCESC CASTILLO ESTRELLA HOME ANDORRA
PÀ MORT TEAM 159A CECILI NÚÑEZ ROMERO HOME ANDORRA
PÀ MORT TEAM 159B HÈCTOR CAMPILLO SOLANA HOME ANDORRA
ROMANICO 160A EVA MOLINÉ DONA ANDORRA
ROMANICO 160B MARIE PAGÈS DONA ANDORRA
ABARAS TEAM 161A JORDI CABANES TURNÉ HOME ANDORRA
ABARAS TEAM 161B MARC DE LAMOGA JOVANY HOME ANDORRA
SNAILS N-P TEAM 162A ORIOL VIVÉ PORCHAS HOME ANDORRA
SNAILS N-P TEAM 162B AMADEU MARCH MONTON HOME ANDORRA
ONDEBIKES B 163A DANIEL CAETANO VILAR HOMBRE ANDORRA
ONDEBIKES B 163B GERARD ESPAR BENTANACHS HOMBRE ANDORRA
Malift Mallorca Trail 164A DANIEL ROIG LOPEZ Home ESPANYA
Malift Mallorca Trail 164B ESTHER VALLÉS PRAT Dona ESPANYA
BRUTALEX 165A CARLA GALOFRE RECASENS MUJER ESPAÑA
BRUTALEX 165B SANTI AGUSTÍ BRUGAROLAS HOMBRE ESPAÑA
BRUTALEX 165C MARÍA GALOFRE RECASENS MUJER ESPAÑA
SKIMO LADIES 166A MONICA GAVALDA Dona ESPANYA
SKIMO LADIES 166B ELSA JOVER Dona ESPANYA
SKIMO LADIES 166C ANNA COLLDEFORS Dona ESPANAY
CER SKIMO TEAM 167A ALBERT ISUS ESCOLÀ Home ESPAÑA
CER SKIMO TEAM 167B JORDI PUIG PASCUAL Home ESPAÑA
CER SKIMO TEAM 167C MARC GASCON MERLOS Home ESPAÑA
SKIMAL 168A RAMON AURELL BALLESTEROS Home ESPANYA
SKIMAL 168B JUAN MANUEL WILKJE TRINXANT Home ESPANYA
SKIMAL 168C JOAN SALLENT Home ESPANYA
ESTRADA BROTHERS TEAM 169A GERARD ESTRADA VENTURA HOME ANDORRA
ESTRADA BROTHERS TEAM 169B ALBERT ESTRADA VENTURA HOME ANDORRA
TERRA FERMA RANDONAIRES 170A MARC BALCELLS DELGADO HOME ESPAÑA
TERRA FERMA RANDONAIRES 170B MIQUEL GENÉ CASTELLÀ HOME ESPAÑA
TERRA FERMA RANDONAIRES 170C ELOI ESCOLÀ AGUSTÍ HOME ESPAÑA
PIOLETS DEL XUQUER 171A MANUEL CASTELLS VIEL HOMBRE ESPAÑA
PIOLETS DEL XUQUER 171B JOAN LLORET GILABERT HOMBRE ESPAÑA
THE PEREIRA'S 172A JAUME PEREIRA HOME ANDORRA
THE PEREIRA'S 172B AITOR PEREIRA HOME ANDORRA
DAC 173A ESTEVE MORENO VIÑAS Home ANDORRA
DAC 173B CARME SINFREU VERGARA DONA ANDORRA
BUBAAAA TEAM 174A PEP SANSA BULLICH HOME ANDORRA
BUBAAAA TEAM 174B JORDI CALMET SUBIRANA HOME ESPAÑA
TRIO TRALALA 175A OLGA ARRÚ SOLANA DONA ANDORRA
TRIO TRALALA 175B SILVIA ARRÚ SOLANA DONA ANDORRA
TRIO TRALALA 175C ESTEVE PEREZ RUBIOL HOME ANDORRA
SENSE PATIR 176A SERGI MEDINA GARCIA HOME ANDORRA
SENSE PATIR 176B PABLO MASCARELL ORIOLA HOME ANDORRA
ELS NANUS 177A CRISTIA RUIZ ARJONA Home ESPAÑA
ELS NANUS 177B GUILLEM TORNES GRAUPERA Home ESPAÑA
ELS NANUS 177C IGNACIO AYNETO POU Home ESPAÑA
CAPUT 178A BARTUMEU GABRIEL BAELLA HOME ANDORRA
CAPUT 178B GENIS COLL DARAS HOME ANDORRA
CAPUT 178C FRANÇOIS FUENTES SANTIAGO HOME ANDORRA
POC A POC BUTTERFLIES 179A CARLA TORREN DONA ANDORRA
POC A POC BUTTERFLIES 179B REBECA DE VERA BARENDSE DONA ANDORRA
GUIMARC 180A ALFONSO TOREÑO JARABO Home ANDORRA
GUIMARC 180B CEDRIC MARCHAND HOME ANDORRA
GUIMAR 180C JUAN PARRA FALLA Home ANDORRA
ALPINLADYS 181A JUDITH CASADO BENEIT MUJER ANDORRA
ALPINLADYS 181B RAQUEL MORENO CERQUEDA MUJER ANDORRA
Club esportiu Cerdanya Pirineus 182A ROGER VIÑAS VILARDELL Home ESPANYA
Club esportiu Cerdanya Pirineus 182B XAVI CASANOVAS GARCIA Home ESPANYA
LA ACEBEDA 183A JUAN GABRIEL PEREZ PRIETO HOMBRE ESPAÑA
LA ACEBEDA 183B SIMON GARCIA JIMENEZ HOMBRE ESPAÑA
TIE'S TEAM 184A ESTEVE VIDAL FERRER HOME ANDORRA
TIE'S TEAM 184B MARC CABANILLAS CASTELLET HOME ANDORRA
TIE'S TEAM 184C JOSEP GARCIA BADIA HOME ANDORRA
ERIC 185A ERIC MUÑOZ BAIGET Home ESPAÑA
ERIC 185B JOSEP MARIA COSTA CARBONELL Home ESPAÑA
LOS JUSTICIEROS 186A IGNACIO RISUEÑO PUCHADES HOME ESPAÑA
LOS JUSTICIEROS 186B JORDI ALIS I VILA HOME ESPAÑA
TRINURSES 187A ANABEL ROMERO RUIZ Home ESPAÑA
TRINURSES 187B EMILI VILÀ RICO HOME ESPAÑA
TRINURSES 187C ALFONS MARTINEZ VALLS HOME ESPAÑA
THE SECRET SPOT TEAM. 188A JORDI MARTINEZ MORENO HOMBRE ESPAÑA
THE SECRET SPOT TEAM. 188B JOAN FALCO CAPDEVILA HOMBRE ESPAÑA
THE SECRET SPOT TEAM. 188C FRAN NART CASTET HOMBRE ESPAÑA
ESQUELLA SKIMO TEAM 189A TXELL PAGÈS RUFÉ Dona ANDORRA
ESQUELLA SKIMO TEAM 189B ISMAEL MARTINEZ DELGADO HOME ESPAÑA
ESQUELLA SKIMO TEAM 189C MIQUEL GENIS BARDOLET Home ESPANYA
AL PALCO 190A DAVID FERRIZ GRACIA Home Andorra
AL PALCO 190B RAMON JIMENEZ ESCOBAR Home ANDORRA
AL PALCO 190C JOSEP GIRÓ Home ANDORRA
CK 191A CECILIA ASSUA RUIZ DONA ANDORRA
CK 191B KARINE FARFART DONA ANDORRA
ERREKALEOR BIZIRIK 192A LIDE LEIBAR ERASO Dona ESPANYA
ERREKALEOR BIZIRIK 192B MIKEL INORIZA SERRANO Home ESPANYA
PAKETE´S TEAM 192C AITOR SARASOLA ASTIGARRAGA Home ESPAÑA
LEO-TYM 193A CAROL CUREAU BONIT Home ANDORRA
LEO-TYM 193B JOAN ANTON GARCIA LOPEZ Home ANDORRA
BELCAM TRAINER 194A ABEL BELTRAN CAMPILLO HOME ESPAÑA
BELCAM TRAINER 194B PABLO SIMEON MICO HOME ESPAÑA
BELCAM TRAINER 194C FEDE PALACIOS MARQUÉS HOME ESPAÑA
LOCOS-MOTION 195A ANTONIO MORAIS Home ANDORRA
LOCOS-MOTION 195B JEROME CALVET Home FRANCIA
ENFOCATS 196A JACQUES DE LA FLOR DIAZ HOME ANDORRA
ENFOCATS 196B JOSEP LLUÍS RODRÍGUEZ VIDAL HOME ANDORRA
SAXA TEAM 197A JOSEP XAVIER JIMÉNEZ MORÁN HOME ANDORRA
SAXA TEAM 197B SALUSTIA CHATO CIPRES HOME ANDORRA
IS GÖTA 198A GLENN ALVERUS MAN SUECIA
IS GÖTA 198B CHRISTEL GUNNARSON WOMAN SUECIA
NAVEL TEAM 199A JORGE SIERRA NAVARRO HOMBRE ANDORRA
NAVEL TEAM 199B JORGE BORJA SALVADOR HOMBRE ANDORRA
ASPARDENYA ALCARRÀS 200A FRANCESC CAMINO LOPEZ HOME ESPAÑA
ASPARDENYA ALCARRÀS 200B CARLOS RUBIO RUBIO HOME ESPAÑA
ASPARDENYA ALCARRÀS 200C GERARD SANCHEZ RIBES HOME ESPAÑA
TRIPTIC TEAM 201A XAVIER SENDRA TOLOSA HOME ANDORRA
TRIPTIC TEAM 201B EDUARD JOVE ESPINOSA HOME ANDORRA
TRIPTIC TEAM 201C FRANCESC MASEGOSA ZURANO HOME ANDORRA
NUNCA MAIS 202A JOSEP ANTEQUERA ABELLA HOME ANDORRA
NUNCA MAIS 202B JORDI PRAT VIDAL HOME ANDORRA
TEAM VILADOMAT 203A Nicolas FERRIÈRE Home ANDORRA
TEAM VILADOMAT 203B Brenda LAREDO Dona ANDORRA
TEAM VILADOMAT 203C EVA CERVÓS FARRÉ Dona ANDORRA
SKY AND TRAIL TEAM 204A MANEL CARVALHO AFONSO HOME ANDORRA
SKY AND TRAIL TEAM 204B JONATHAN FÉRRIZ ALVARO HOME ANDORRA
SKY AND TRAIL TEAM 204C ISABEL VALLEJO RODRÍGUEZ DONA ANDORRA
PROMO88 205A YOLANDA GOMEZ JIMENEZ Home ANDORRA
PROMO88 205B BERNA COMA GONZALEZ DONA ANDORRA
NORWEGIAN TEAM 206A JORDI TISSIER HOME ANDORRA
NORWEGIAN TEAM 206B MARIA ANTONIA TERRASA NADAL DONA ANDORRA
ALCUDIA DE VEO TEAM 207A JACOBO MORENO MORA HOMBRE ESPAÑA
ALCUDIA DE VEO TEAM 207B ALFONSO DE LA TORRE SAEZ HOMBRE ESPAÑA
I NO ÉS MACO AIXÒ 208A GERARD ARIÑO BRINGUE HOME ANDORRA
I NO ÉS MACO AIXÒ 208B XAVI FAJARDO MONTERO Home ANDORRA
I NO ÉS MACO AIXÒ 208C ELI ZAFRA NAVAS DONA ANDORRA
MAIPOR 209A JOSEP MARIA LLORES BONASTER Home ANDORRA
MAIPOR 209B JOSEP CERVERA PALLEJA Home ANDORRA
CATACRANCS 210A AUGUST SANZ CALVO Home ANDORRA
CATACRANCS 210B PEP SANZ CALVO HOMBRE ANDORRA
CEPAROULAMER 211A SOPHIE MASSON Dona ANDORRA
CEPAROULAMER 211B JEAN HUGUES VOS Home FRANCE
ROMANICO 2 212A NEUS BELLSOLÀ DONA ANDORRA
ROMANICO 2 212B CRISTINA RAMENTOL DONA ANDORRA
ROMANICO 2 212C MERITXELL FABREGA DONA ANDORRA
LOS VETTONES 213A OSCAR SÁNCHEZ GONZÁLEZ HOMBRE ESPAÑA
LOS VETTONES 213B OSCAR GARCÍA GAGO HOMBRE ESPAÑA
ESTAÑOL REIXACH 214A Jaume Estañol Torres Home ESPANYA
ESTAÑOL REIXACH 214B Sergi Reixach Reyes Home ESPANYA
TEMA RODRIGUEZ 215A MARTA GALVEZ ROMERO Dona ANDORRA
TEMA RODRIGUEZ 215B PILI RODRIGUEZ FERRER Dona ANDORRA
Karila Team 216A JORDI GONZALEZ OLIVA Home ESPANYA
Karila Team 216B SARA FABREGAT ANDRES Dona ESPANYA
LES MELTING POTES 217A MICHAEL TOLEDO Home FRANÇA
LES MELTING POTES 217B ALAIN BEAUJOUEN Home FRANÇA
LLIBRE33 218A OSCAR PIERRE Home ESPANYA
LLIBRE33 218B FERNANDO CONDE Home ESPANYA
LLIBRE33 218C CARLOS LLIBRE BELTRI Home ESPANYA
Foques i Piolets 219A JORDI PINYOL MASANA Home ESPANYA
Foques i Piolets 219B ALEIX MASANA ESCAMILLA Home ESPANYA
Foques i Piolets 219C ALBERT FONT VILA Home ESPANYA
APARTHOTEL LES CORTS LLÍVIA 220A XAVIER GARCIA TORRAS Home ESPANYA
APARTHOTEL LES CORTS LLÍVIA 220B MÒNICA ISERN SERRANO Dona ESPANYA
PERELLOSKIMO 221A JOSEP BENAIGUES MARGALEF Home ESPANYA
PERELLOSKIMO 221B LLUIS MURRIA BARCOS Home ESPANYA
WE LIKE SARDINES 222A ADIL VOZMEDIANO BOSCH Home ESPANYA
WE LIKE SARDINES 222B MARC ERTA CARMONA Home ESPANYA
TEAM 11/25 223A VINCENT NAVARRO BAÑULS Home ALACANT
TEAM 11/25 223B DAVID SELLES ALGADO Home ESPANYA
TEAM LUA-JOEL 224A OSCAR BARRAGAN SEVILLA Home ANDORRA
TEAM LUE-JOEL 224B CRISTINA BARRAGAN SEVILLA Dona ANDORRA
TIPAS 225A JOSEP TRULLS NOGUERA Home ESPANYA
TIPAS 225B EDUARD LLADÓ FERRER Home ESPANYA
RANDOFALANDO 226A DAVID ORIOL DOMINGO Home ANDORRA
RANDOFALANDO 226B ENRIC BAEZA DIAZ Home ANDORRA
RANDOFALANDO 226C MIQUEL TORREGROSA SANCHEZ Home ANDORRA
ARAJOL@FERRER ASSOCIATS 227A MANEL ARAJOL MIR HOME ANDORRA
ARAJOL@FERRER ASSOCIATS 227B JOSEP FERRER RIERA HOME ESPAÑA
LOS TRES DEL EQUIPO DE COLA 228A RAFAEL ALVAREZ GARCÍA HOMBRE ESPAÑA
LOS TRES DEL EQUIPO DE COLA 228B JORDI MARCOS ESTRAGUES HOMBRE ESPAÑA
LOS TRES DEL EQUIPO DE COLA 228C ALFONSO GREGORIO TORRECILLA HOMBRE ESPAÑA
MAKINITA TEAM 229A SERGIO ARNAIZ HOME ANDORRA
MAKINITA TEAM 229B SERGI SOBRINHO HOME ANDORRA
MAKINITA TEAM 229C IVAN DIAZ SOLER HOME ANDORRA
NOVES TEAM 230A PEP FORN BERNAUS HOME ESPAÑA
NOVES TEAM 230B LOURDES TORRES FERNANADEZ DONA ESPAÑA
VIVIR Y DISFRUTAR 231A SANDRA CASTELLANAS SANS MUJER ANDORRA
VIVIR Y DISFRUTAR 231B DARIO XABIER PEREZ ENDERIZ HOMBRE ANDORRA
BRESANT 232A DANIEL SANTAMARIA GURRI Home ANDORRA
BRESANT 232B ENRIC BREGOLAT SAN FELI Home ANDORRA
ORDINO BEACH 233A LLUÍS ROIG TRAVESSET HOME ANDORRA
ORDINO BEACH 233B PAU PELLICER GARCIA HOME ANDORRA
ORDINO BEACH 233C IBAN CERRO HOME ANDORRA
KRONICS 234A NARCIS FRANCAS HOMBRE ESPAÑA
KRONICS 234B ENRIC AGUILERA HOMBRE ESPAÑA
O.M.G. TEAM 235A LISA FLETCHER DONA ANDORRA
O.M.G. TEAM 235B ELENA PINTADO PEREZ DONA ANDORRA
LA TRAÇA 236B SERGI OBREGON HOME ANDORRA
CAMBIATUMATERIALDEPORTIVO.COM 237A JOSEJOAQUIN LOBO MENDEZ DE VIGO HOMBRE ESPAÑA
CAMBIATUMATERIALDEPORTIVO.COM 237B MARIO GARCÍA DIAZ HOMBRE ESPAÑA
ESPAND TEAM 238A TONI MÁLAGA Home ANDORRA
ESPAND TEAM 238B ANNA ARTAL Dona ANDORRA
SKIMO TITANS 239A ROGER ESTEVE MAS HOME ESPAÑA
SKIMO TITANS 239B ILLÁN DIEZ-CANEDO FERNANDEZ HOME ESPAÑA
XARAMI 240A XAVI BOSSA ATMETLLÓ HOME ESPAÑA
XARAMI 240B MIQUEL RISPA BOTANCH HOME ESPAÑA
TEAM ACSO 241A XAVI ROCA CANALS HOMBRE ESPAÑA
TEAM ACSO 241B JUST SOCIATS ASENSIO Home ESPAÑA
TEAM ACSO 241C ROGER ANGÜES SOLANS Home ESPANYA
LOS PECADORES 242A BENJAMÍ PUJOL CHAUFFAILLE HOME ANDORRA
LOS PECADORES 242B JOSEP MARIA RAMÉNTOL PUIGGALÍ HOME ANDORRA
LOS PECADORES 242C ANTON BORRELL GÀLLEGO HOME ANDORRA
RIKITONI 243A TONI SEGURA DE SOLA HOME ESPAÑA
RIKITONI 243B RICARD FONTS CLEMENTE HOME ANDORRA
RIKITONI 243C VINCENT FRANCIS CLOS Home ANDORRA
CRYPTO 244A GERARD LLESUY BABOT HOMBRE ANDORRA
CRYPTO 244B ALICIA RUIZ COBOS MUJER ANDORRA
CRYPTO 244C DAVID MONTANÉ AMADOR HOMBRE ANDORRA
MASSAIBARS 245A ALBERT IBARS VELASCO Home ESPAÑA
MASSAIBARS 245B JORDI MASSANA CUADRAS Home ESPAÑA
TELEMARKEROS 246A XAVI GARCIA TARRES HOME ESPAÑA
TELEMARKEROS 246B TONI TARRES ARZA HOME ESPAÑA
CERDANYA SKIMO TEAM B 247A JORDI TORRENTS AVELLÀ HOME ESPAÑA
CERDANYA SKIMO TEAM B 247B CLÀUDIA TREMPS PEREZ DONA ESPAÑA
CERDANYA SKIMO TEAM B 247C IGNASI PUJOL TORRENTS HOME ESPAÑA
ONDEBIKES A 248A EDUARD BALART TORREQUEBRADA HOME ANDORRA
ONDEBIKES A 248B ALBERT DOMINGUEZ ARASA HOME ANDORRA
ONDEBIKES A 248C JUAN RODRIGUEZ VALDES HOME ANDORRA
ELS ÚLTIMS 249A SIMÓ QUIÑONERO CUADRAS HOME ANDORRA
ELS ÚLTIMS 249B SERGI PALLEROLA GENÉ HOME ANDORRA
ELS ÚLTIMS 249C GERARD ALBÀ SOLER Home Andorra
CURIA'’ S TEAM 250A ALEX CURIA HOME ANDORRA
CURIA'’ S TEAM 250B ERIC FORMENTI PENIDO Home ANDORRA
CURIA'’ S TEAM 250C OSCAR CURIA HOME ANDORRA
NEON 251A JORGE FERNANDEZ MIYAR Home ANDORRA
NEON 251B Abel AMIGÓ Home ANDORRA
"LO REFUGI TEAM" 252A SALVA SOCIAS VILA HOME ANDORRA
"LO REFUGI TEAM" 252B JOAN ALBERT FARRÉ SANTURÉ HOME ANDORRA
"LO REFUGI TEAM" 252C SERGI VENDRELL Home ANDORRA
TRAÇA GUILLERIES 253A JORDI ILLAMOLA ROURA Home ESPANYA
TRAÇA GUILLERIES 253B MARC MASÓ PALOMERA Home ESPANYA
SNOWINNTEAM 254A JOSE LUIS DE LA SANTA GUITART Home ESPAÑA
SNOWINNTEAM 254B ELENA VILÀ RAMIREZ Home ESPAÑA
CIENPIES 255A PEDRO MURILLO HOME ESPAÑA
CIENPIES 255B CARLOS MAINOU PINTO HOME ESPAÑA
THE COSTELLADA TIM 256A IÑAKI (JOSÉ IGNACIO) RUBIO MANZANO Home ANDORRA
THE COSTELLADA TIM 256B MARIA TERESA PONS DURÓ Home ANDORRA
THE COSTELLADA TIM 256C ROGER GRANELL RUBIO Home ESPAÑA
SKIMO-RCILLON 257A CRISTIAN MAYORALAS Home ANDORRA
SKIMO-RCILLON 257B LLORENÇ RUIZ Home ANDORRA
SKIMO-RCILLON 257C JONATHAN DIAZ Home ANDORRA
MOQ - CHB 258A CARLOS HOMET BELTRAN Home ESPAÑA
MOQ - CHB 258B MAURICI OLIVE QUERALT Home ESPAÑA
BIKEDECUL 259A EVA CHOY GUIU Home ANDORRA
BIKEDECUL 259B SANTI RODRIGUEZ GARCIA Home ANDORRA
MAJA 260A MARC MASIP COLOMÉ HOME ANDORRA
MAJA 260B JACINT GIL RODRÍGUEZ HOME ANDORRA
ANNAPURNA TEAM 261A XAVI GUIU CASOL HOME ESPAÑA
ANNAPURNA TEAM 261B ANNA DESPUIG VILÀ DONA ESPAÑA
RANDONAIRES LA MASSANA 262A LLUIS ZANON TOMAS HOMBRE ANDORRA
RANDONAIRES LA MASSANA 262B ANSELMO CALLEJO FERRERAS HOMBRE ANDORRA
RANDONAIRES LA MASSANA 262C Ricardo Calaff Rivero Home Andorra
LA MUSSARA SKIMO TEAM 263A DAVID PALOS LLABERIA Home ESPAÑA
LA MUSSARA SKIMO TEAM 263B OSCAR ANGUERA MARTÍNEZ HOME ESPAÑA
LA MUSSARA SKIMO TEAM 263C F. XAVIER LÓPEZ MONNÉ Home ESPAÑA
SOMUNEQUIP 264A MERCE NAVARRO QUIJADA Dona ANDORRA
SOMUNEQUIP 264B ISABEL ROCA FOLGAROLAS Dona ANDORRA
GINJAN 265A JAN BENET EROLA Home ANDORRA
GINJAN 265B GEORGINA LECHUGA BARONAT Dona ANDORRA
GINJAN 265C ARMAND PUJOL ARMAND Home ESPANYA
ALTIGAMI_2 266A CARLES GAMISANS BERENGUER Home ESPAÑA
ALTIGAMI_2 266B JORDI ALTIMIRAS LUPON Home ESPAÑA
KL 267A LAURA LARREGOLA Dona ANDORRA
KL 267B LAIA SEBASTIA Dona ANDORRA
TÚVIENES 268A CARLOS DEL PRADO VALVERDE Home ESPANYA
TÚVIENES 268B ORIOL ARGEMÍ RIBERA Home ESPANYA
TÚVIENES 268C JORDI MILÀ MAÑOSA Home ESPANYA
TEAMA2C 269A OSCAR TORRES ARAUZ Home ANDORRA
TEAMA2C 269B JUANJO MARTINEZ CARO Home ANDORRA
TEAMA2C 269C RAFEL VERGARA ARAUZ Home ANDORRA
DUPLEX TEAM 270A CARLES BARQUIN FIERRO Home ANDORRA
DUPLEX TEAM 270B NIL SOCIAS NIETO Home ANDORRA
ELS 4 DE MONTMALÚS - MIXTE 271A GUILLEM GALOFRÉ ROBLES HOME ESPAÑA
ELS 4 DE MONTMALÚS - MIXTE 271B BEGOÑA MILO MARTÍNEZ DONA ESPAÑA
ELS 4 DE MONTMALÚS 272A JOAN LLUÍS BATLLE PIJUAN HOME ESPAÑA
ELS 4 DE MONTMALÚS 272B CARLES BANCHS ROCA HOME ESPAÑA
MV.UNIT25 273A MAVERICK VIÑALES RUIZ Home ANDORRA
MV.UNIT25 273B ALEJANDRO SALAS VELAZCO Home ANDORRA
DAMM BEERISA TEAM 274A ISA ROY DONA ANDORRA
DAMM BEERISA TEAM 274B DAMIÀ GIL HOME ANDORRA
NEON TEAM 275A JORDI VENTURA ALONSO HOME ANDORRA
NEON TEAM 275B LUIS SANTANA MAESTRO HOME ANDORRA
MEG TOURIST GIRLS 277A MARTA MARTINEZ REINOSO Dona ANDORRA
MADALENA´S TEAM 277B GUILLEM CAMPENY BASTIDA Home ESPANYA
MADALENA´S TEAM 277C DAVID PRADES MONFORT Home ESPANYA
MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDA 278A JOAQUIM PUIGDEMASA SOTA Home ESPANYA
MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDA 278B DAVID ELIAS CUBIL Home ESPANYA
TEAM TRAPP 279A MONTSERRAT MUÑOZ SOLANA DONA ANDORRA
TEAM TRAPP 279B ÀLEX JEREZ HERRERO HOME ANDORRA
BARBA GRISES 280A PABLO OCAÑA DEL CAMPO HOMBRE ANDORRA
BARBA GRISES 280B PEP SERAANO LOPEZ HOMBRE ANDORRA
SODIKART 281A FERRAN RECHI POZON HOMBRE ANDORRA
SODIKART 281B FREDERIC RABASA REGUANT HOMBRE ANDORRA
TEAM MILIVANILI@MAIPOR 282A PEDRO CORREIA JALES Home ANDORRA
TEAM MILIVANILI@MAIPOR 282B SONIA CARRILLO BARDAJI Home ANDORRA
TWINS 283A ARIADNA FENES ARENY DONA ANDORRA
TWINS 283B VANESSA FENES ARENY DONA ANDORRA
NIU 284A MARTI SANCHEZ HOMBRE ESPAÑA
NIU 284B ISAAC ROMERO HOMBRE ESPAÑA
PEDALA.CAT 285A RAMON FARGUES GIMENO Home ESPANYA
PEDALA.CAT 285B JOSEP PERELLO CAPDEVILA Home ESPANYA
ASKATASUNA 286A PAU SERRACANTA I MARCET Home ESPAÑA
ASKATASUNA 286B HELENA DE FELIPE I SEMPERE Home ESPAÑA
PAKETE´S TEAM 287A OIHANA SANZ INORIZA MUJER ESPAÑA
ALL RADICAL MOUNTAIN 288A LUCAS RIVERA SUBIRÁ Home ESPANYA
ALL RADICAL MOUNTAIN 288B OSCAR CERUELO SANCHEZ Home ESPANYA
ALL RADICAL MOUNTAIN 288C MASSIMO MANENTI Home ESPANYA
OBISAU 289A ESTER MOLNE Dona ANDORRA
OBISAU 289B JOSEP BABI Home ANDORRA
TOTI 290A TOTI BES GINESTA Home ESPANYA
TOTI 290C DAVID COMA CASES Home ESPANYA
Team MARMOTES -ALEGRES 291A DAVID PÁRRAGA VITALI Home ESPANYA
Team MARMOTES -ALEGRES 291B NIL LLORET GIRONES Home ESPANYA
Team MARMOTES -ALEGRES 291C JOSEP MARIA REQUENA OSETE Home ESPANYA
BROTHERS 292A SILVIA CAMPI ARENY Home ANDORRA
BROTHERS 292B CARLES CAMPI ARENY Home ANDORRA
BROTHERS 292C FRANCESC SOLDEVILA LLUSA Home Sant julia de Loria

Organiza

Patrocina

Clean CO2

Andorra SKIMO 2018 calcula y compensa su huella de carbono

Andorra SKIMO 2018 un evento organizado por VSL Sports, se comprometo con la lucha contra el cambio climático. La organización ha compensado las emisiones que se han generado durante el evento.
L’organització ha tancat un acord de col·laboració amb el projecte d’energia hidràulica anomenat Darica, ubicat a Turquia. Un projecte certificat per Verified Carbon Standard que ha banda de reduir emissions de Gasos amb Efecte d’Hivernacle, redueix la contaminació de les aigües, dinamitza l’economia local, augmenta els llocs de treball i ajuda al desenvolupament social i econòmic de la zona.

Finalment l’organització, ha obtingut el certificat Clean CO2 que acredita la seva neutralitat.