Liste des inscrits

Renseignements sur l'inscription

EQUIP DORSAL NOM SEXE PAIS
LA SPORTIVA TEAM 1A PERE RULLAN Home ESPANYA
LA SPORTIVA TEAM 1B FILIPPO BECCARI Home ITALIA
LLORTS TEAM 2A JOAN ALBÓS CAVALIERE HOME ANDORRA
LLORTS TEAM 2B JORDI ORDOÑEZ ADELLACH HOME ANDORRA
FREIXI-BODAS 3A XAVIER FREIXINET ESPINOSA Home ESPAÑA
FREIXI-BODAS 3B JAVIER RODRÍGUEZ BODAS Home ESPAÑA
#COMSEMPRE 4A PEP POU FARRÉ HOME ANDORRA
#COMSEMPRE 4B MARC VILA BONELL HOME ANDORRA
PAIS CATALA/TOURMALET 5A ANDREU POST Home France
PAIS CATALA/TOURMALET 5B WILFRID JUMERE Home France
SÍSMIC TEAM 6A JORDI PALOMARES ADAM Home ESPANYA
SÍSMIC TEAM 6B ARTUR MARTÍ SELLES Home ESPANYA
TEIXIDÓ TEAM 7A FERRAN TEIXIDÓ MARTI-VENTOSA HOME ANDORRA
TEIXIDÓ TEAM 7B XAVI TEIXIDÓ MARTI-VENTOSA HOME ANDORRA
REYNÉ&JUILLAGUET 8A JOAN REYNÉ MAGRET Home ESPANYA
REYNÉ&JUILLAGUET 8B WIL JUILLAGUET Home FRANCE
Clàudia Sabata 9A CLAUDIA SABATA FONT Dona ESPANYA
Clàudia Sabata 9B MARIA ILLA CAMPS Dona ESPANYA
PIMENS 10A MARC SEGARRA CERDÀ HOME ANDORRA
PIMENS 10B XAVIER CRISTINA RION HOME ANDORRA
ISRAEL CARRASCO MARTIN 11A ISRAEL CARRASCO MARTIN HOME ESPAÑA
ISRAEL CARRASCO MARTIN 11B IGNASI VIDAL HOME ESPAÑA
CRAZY GIRLS 12A NEUS TORT GENDRAU DONA ANDORRA
CRAZY GIRLS 12B IMMA MASCORT CASTILLO DONA ANDORRA
CRAZY GIRLS 12C LALI GENDRAU GALLIFA Dona ESPANYA
CADI CASAMANYA TEAM 13A BERNAT VILANOVA CAMINAL HOME ESPAÑA
CADI CASAMANYA TEAM 13B DANIEL ESCABROS FORMENTI HOME ANDORRA
ALPIGIRLS 14A LAURENCE LESTANG DOUBLET DONA ANDORRA
ALPIGIRLS 14B MAUDE FUMEAUX Dona SUIZA
TECNIC ESPORTS 15A ALEXIS PUIG ESPEL HOME ANDORRA
TECNIC ESPORTS 15B DANIEL CASABELLA PEREIRA HOME ANDORRA
TECNIC ESPORTS 15C PEP TOLO JOVE HOME ANDORRA
COM NOU FREERIDE 16A JORDI RIBA CASAL Home ANDORRA
COM NOU FREERIDE 16B DANIEL FONTANET ROVIRA HOME ANDORRA
CLAUPOL 17A JACINT DINARES ARAGUZ HOME ANDORRA
CLAUPOL 17B ENRIC CAMPS SOLA HOME ANDORRA
105 TEAM 18A JORDI ESTEBAN CANTERO Home ANDORRA
105 TEAM 18B CARLES REYES COMORERA Home ANDORRA
ELS 2 IVANS 19A ALBERT FERRE ARMENGOL Home ANDORRA
ELS 2 IVANS 19B ALEX BELLERA Home ANDORRA
JOAN & EDUARD 20A JOAN FERRER RIPOLL Home ESPAÑA
JOAN & EDUARD 20B EDUARD BARCELÓ MENDOZA Home ESPAÑA
RUMBA SKIMO TEAM 21A SERGI PEDEMONTE SARRIAS HOME ESPAÑA
RUMBA SKIMO TEAM 21B FERRAN OLLER DOLCET HOME ESPAÑA
JG BIKES SKIMO 22A PABLO GONZALO DUEÑAS HOMBRE ESPAÑA
JG BIKES SKIMO 22B CARLOS MENDIETA RUIZ DE INFANTE HOMBRE ESPAÑA
COMANDOS 23A JORDI MARTÍNEZ MOLIST HOME ESPAÑA
COMANDOS 23B XEVI COMARRIU MOLINER HOME ESPAÑA
COMANDOS 23C DAVID LOPEZ VERDAGUER Home ESPANYA
GRM Val D’'Aran 24A MANUEL BROTO SALGUERO Home ESPANYA
GRM Val D’'Aran 24B JORDI LOPEZ PADILLA Home ESPANYA
GRM Val D’'Aran 24C JUANMI RIU MADRID Home ESPANYA
CIM 25A LOLI MELLADO SANCES Home ANDORRA
CIM 25B RUBEN CAMINAL SALLENT Home ANDORRA
DANI ERENA RIBAS 26A DANI ERENA RIBAS HOME ESPAÑA
DANI ERENA RIBAS 26B GIL CASAS SALA HOME ESPAÑA
AMD 27A ALBERT VILA GALLÉN HOME ANDORRA
AMD 27B MARC DUEDRA FLORENSA HOME ANDORRA
AMD 27C DAVID ASTRIÉ PADILLA HOME ANDORRA
RANDONAIRES 28A MARC CALVET ALSINA Home ANDORRA
RANDONAIRES 28B JORDI MARTINEZ MORA HOME ANDORRA
GUARDA TOT 29A EDUARD DOT VILA Home ANDORRA
GUARDA TOT 29B XAVIER ROYO FERRER Home ANDORRA
RAMENS 30A SANDRA ALMEIDA ARAUJO Home ANDORRA
RAMENS 30B JORDI RAMENTOL PUIGGALI Home ANDORRA
COM VELL 31A JOAN PALLAS FONT Home ESPAÑA
COM VELL 31B MANUEL TAJADA VITALES Home ESPAÑA
TAMARRO TEAM 32A DAVID VILA MERINO HOME ANDORRA
TAMARRO TEAM 32B ORIOL PONSA VIDALES HOME ANDORRA
TAMARRO TEAM 32C ANTONIO RODRÍGUEZ RUBIÓ HOME ANDORRA
GANXO SKIMOTEAM 33A PERE BARTRINA SALA Home ESPAÑA
GANXO SKIMOTEAM 33B GUILLEM FERRER GODOY Home ESPAÑA
GANXO SKIMOTEAM 33C JORDI ALMIRALL RENEDO Home ESPAÑA
TAGA TEAM MASTER 34A MANEL BALET VILASECA HOME ESPAÑA
TAGA TEAM MASTER 34B PILAR CAIXACH RIUS DONA ESPAÑA
ESBASA AND 35A GERARD BARGALLO Home ANDORRA
ESBASA AND 35B ROBERT ESGUEVA ELENA Home ANDORRA
ESBASA AND 35C ERIC SALLES GARET Home ANDORRA
SKIROC TEAM 36A GERARD CALVET PALAU HOME ANDORRA
SKIROC TEAM 36B MÒNICA CASAS BLANCH DONA ANDORRA
K-UIDA’'T ANDORRA 37A XAVI JOVE HOMBRE ANDORRA
K-UIDA’'T ANDORRA 37B K-ROL POUSSIER MUJER ANDORRA
ZEBRAS TEAM 38A NURIA FELIU DONA ANDORRA
ZEBRAS TEAM 38B TXELL COSTA DONA ANDORRA
LES 3 DIABLES 39A SACHA GRASSI Home SUISSE
LES 3 DIABLES 39B DAVID H INCHCLIFFE Home Andorra
VINCE/FAB 40A VINCENT CANTET HOMME FRANCIA
VINCE/FAB 40B FABIEN MARCO Home FRANCIA
HAGLÖFS - CEP 41A IVAN ARTIGUES REIXACH Home ESPANYA
HAGLÖFS - CEP 41B TONI MORERA PAGES Home ESPANYA
STOICHKOV 42B ANDER LAZKANO LETAMENDI HOMBRE ESPAÑA
NAFENT 43A CARLOS PEREZ FERNANDEZ HOME ANDORRA
NAFENT 43B ALEJANDRO PEREZ FERNANDEZ HOME ANDORRA
NAFENT 43C LAURA RIBÓ PUIGSUBIRÀ DONA ANDORRA
JULROS 44A JULIO RODRIGUES HOMBRE ANDORRA
JULROS 44B ROSSEND CABANES FRANCO HOMBRE ANDORRA
MANRESANSSSSSSS 44C RAMON CODINA FREIXA Home ESPAÑA
SPORTVICIOUS 45A IVAN JULIÀ LLOBET Home ESPANYA
SPORTVICIOUS 45B QUIM XIFRE TEIXIDOR Home ESPANYA
UBIETAMENDI TALDEA 46A FERNANDO NOVALES GALINDEZ HOMBRE ESPAÑA
UBIETAMENDI TALDEA 46B EDUARDO LUENGAS UNANUE HOMBRE ESPAÑA
LA PLANA POWER 47A JORDI ALCUBIERRE ROCA HOME ESPAÑA
LA PLANA POWER 47B ARNAU SERRADESANFERM BRUCH HOME ESPAÑA
POMOCA-DYNAFIT MRB 48A EDU SANCHEZ GARCIA Home Espanya
POMOCA-DYNAFIT MRB 48B LLUIS TORRA BARALDES Home Espanya
TUTXISKIMOTEAM 49A JOAN NOGUERA ANTICH Home ESPANYA
TUTXISKIMOTEAM 49B JOAN PERALBA MIGUELA Home Andorra
REMEMBER KAITOR TEAM 50A JOSEP MARIA VENDRELL MARTINEZ Home ESPANYA
REMEMBER KAITOR TEAM 50B ROBERT GUILERA GIRALT Home ESPANYA
BREATHLESS SKIMO TEAM 51A FERRAN ESCABIA LLOMBART HOME ESPAÑA
BREATHLESS SKIMO TEAM 51B GONZALO GALOFRE PUJOL HOME ESPAÑA
BREATHLESS SKIMO TEAM 51C EDGAR AZNAR SANTAMARIA HOME ESPAÑA
LSKIMOF 52A FRANCESC CAMPS TORRES Home ANDORRA
LSKIMOF 52B LLUÍS MARSÀ XANDRI Home ANDORRA
NO PAIN NO GAIN 53A JESUS VILELLA NAVARRO HOMBRE ANDORRA
NO PAIN NO GAIN 53B DAVID POURBAIX GARCIA HOMBRE ANDORRA
NO PAIN NO GAIN 53C DANIEL VILELLA NAVARRO HOMBRE ANDORRA
TEAMALP 54A XAVI BERENGUER ANDRÉS HOME ESPAÑA
TEAMALP 54B JORDI NICOLAS GIL HOME ANDORRA
TEAMALP 54C Jordi Botey Gomez Home ANDORRA
MARTA-SOPHIE 55A SOPHIE DUSAUTOIR DONA ANDORRA
MARTA-SOPHIE 55B MARTA RIBA DONA ESPAÑA
BULLITUR 56A ANNA BULLICH LLOSA MUJER ANDORRA
BULLITUR 56B CARLES TURNE SOLA HOMBRE ANDORRA
DUNETES 57A ALEX BERRUEZO NUÑEZ HOME ANDORRA
DUNETES 57B PILAR QUESADA MARTINEZ DONA ESPAÑA
DUNETES 57C SAMUEL ORTS COTRINA HOME ESPAÑA
FUSI TEAM 58A Esther SANTURÉ BOXADÉ Dona ANDORRA
FUSI TEAM 58B Cristina SANTURÉ BOXADÉ Dona ANDORRA
FUSI TEAM 58C MARC CAMINAL GRASA Home ANDORRA
ELS FÈNIX 59A ALAIN MORENO GOMEZ HOME ANDORRA
ELS FÈNIX 59B MIGUEL AFONSO PEREIRA HOME ANDORRA
ESPORTS PIROT TEAM 60A MIQUEL FONT TORRES HOME ANDORRA
ESPORTS PIROT TEAM 60B XAVI ROS GASPÀ HOME ESPAÑA
ESPORTS PIROT TEAM 60C EDUARD VERGARA ARAUZ HOME ANDORRA
TAMARROS VERDS 61A CARLES FONT PUIG HOMBRE ANDORRA
TAMARROS VERDS 61B VICENS VOLTAS FREIXAS HOMBRE ANDORRA
TAMARROS VERDS 61C JOSEP SINFREU MAYA HOMBRE ANDORRA
COM NOU 62A DAVID LEDESMA TORRES Home ANDORRA
COM NOU 62B MARCEL BATLLER Home ESPAÑA
H2F 63A JORDI FERRON SANSA HOME ANDORRA
H2F 63B CONCHI HOMS FERNANDEZ DONA ANDORRA
H2F 63C ARTUR HOMS FERNANDEZ HOME ANDORRA
VIKINGOS 64A DANI MARIN RODRIGUEZ HOME ANDORRA
VIKINGOS 64B PAU PASCUAL RIBES HOME ANDORRA
TAGA TEAM VETERANS 65A MIQUEL SALAMÓ COMA Home ESPANYA
TAGA TEAM VETERANS 65B MARIBEL MORILLAS FERNANDEZ Dona ESPANYA
SALTO TEAM 66A AGUSTIN ZULUETA CALVO Home ESPANYA
SALTO TEAM 66B JOSE ANTONIO ITARTE SANGIL Home ESPANYA
SALTO TEAM 66C MONTSE ARAÚZ REGUÉ Dona ESPANYA
MAGIC TEAM 67A ORIOL BLANCHÉ ROVIRA Home ESPANYA
MAGIC TEAM 67B MARC OLIVA PUJOL Home ESPANYA
AUTO-SELECCIO FORD 68A FERRAN FONT POL Home ANDORRA
AUTO-SELECCIO FORD 68B ROBERT FONT SABOYA Home ANDORRA
AUTO-SELECCIO FORD 68C SERGI RUBIO ROSÉS Home ANDORRA
DELIRIUM TRÉMENS 69A DAVID MOYNAT ROSSELL HOME ANDORRA
DELIRIUM TRÉMENS 69B GUILLERMO CARRASCOSA CENDAN HOME ANDORRA
TEAM BIKERS 70A EDUARD RUANO AUDAY Home ANDORRA
TEAM BIKERS 70B DAVID FIGUEREDO Home ANDORRA
TEAM BIKERS 70C XAVIER PRATS Home ANDORRA
FONT-ROMEU TEAM 71A ERIC LAFITTE Home FRANCE
FONT-ROMEU TEAM 71B JEAN LUC DALFAU Home FRANCE
CATITOMBA 72A DAVID ARIÑO RIU Home ESPANYA
CATITOMBA 72B MONTSE PLANA CANALS Dona ESPANYA
AZIMUT 73A ALBERT CONTRERAS BUSQUETS Home ESPANYA
AZIMUT 73B MÒNICA GUILERA SALA Dona ESPANYA
TAGA TEAM 74A Xavier Guillaumes Corbatera Home Espanya
TAGA TEAM 74B David Garcia Guimerà Home Espanya
MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 75A JOSEP GRAS VIVES HOME ESPAÑA
MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 75B CARLES PUIG LLEIXÀ HOME ESPAÑA
MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 75C DAVID SOLER HOME ESPAÑA
SPORTVICIOUS 76A ALEX CLARASÓ Home Espanya
SPORTVICIOUS 76B ENRIC MARTIN Home ESPANYA
FERRAN BOFILL BARGUÑÓ 77A FERRAN BOFILL BARGUÑÓ HOME ESPAÑA
FERRAN BOFILL BARGUÑÓ 77B JACOB SALVADO PERELLO HOME ESPAÑA
BORONAT-COLOMINA 78A Arnau Boronat colomina Home ESPANYA
BORONAT-COLOMINA 78B Alex Colomina Calvo Home ESPANYA
LEE CHUN SOO 79A ANDER SEPTIEN ARIN HOMBRE ESPAÑA
LEE CHUN SOO 79B JAVIER MIGUEL BENEDITED HOMBRE ESPAÑA
LEE CHUN SOO 79C AITOR MURUA URDANGARIN Home ESPAÑA
CUDY’'S GANXOS 80A DAVID CODINACH SINARD HOME ESPAÑA
CUDY’'S GANXOS 80B ALEIX ROQUE GOMEZ HOME ESPAÑA
CUDY’'S GANXOS 80C ARNAU BELLAPART LAS HERAS HOME ESPAÑA
MONTANYÀ 3TRES3 81A MARC RENIU DEL CASTILLO Home ESPAÑA
MONTANYÀ 3TRES3 81B DAVID SALAMÓ CASALS HOME ESPAÑA
SPORTVICIOUS PICORNELL 82A FRANCESC PICORNELL Home ESPAÑA
SPORTVICIOUS PICORNELL 82B JOSEP MARIA SERRAINAT Home ESPAÑA
LES FRENCHIES 83A BENJAMEN ROSSI Home FRANÇA
LES FRENCHIES 83B Jerome Mouret Home France
LA TRIBU 84A RICCARDO SANDRINI HOME ANDORRA
LA TRIBU 84B CARLES MARINÉ CASALS HOME ANDORRA
LA TRIBU 84C ISIDRE ESCORIHUELA MARIÑA HOME ANDORRA
PEÑAMADRID 85A RAUL MONTES GARCIA HOMBRE ESPAÑA
PEÑAMADRID 85B LUIS MARTINEZ MALLORQUÍN HOMBRE ESPAÑA
PEÑAMADRID 85C JOSE LUIS SANTAMARTA RODRIGUEZ HOMBRE ESPAÑA
Klassmark 86A ANNA GÜELL RECAS Dona ESPANYA
Klassmark 86B ADRIÀ CANIMAS FURCADÀ Home ESPANYA
CERDANYA SKIMO TEAM 87A MARTÍ PUIG AUNIÓN HOME ESPAÑA
CERDANYA SKIMO TEAM 87B LLUÍS CORTADELLAS VILLAGRÀ HOME ESPAÑA
GRANADA2 88A Enrique Avila Lopez Home ESPAÑA
GRANADA2 88B Santiago Vergara Perez Home ESPAÑA
GRANADA 89A Yolanda Barragan Sanchez Dona España
GRANADA 89B Juan Ingnaci Medina Eusebio Home España
3ROUND 90A TONI CASANOVAS GUARDIOLA HOME ESPAÑA
3ROUND 90B RUBÉN ARES GOENAGA HOME ESPAÑA
PASSARELLS 91A LLUIS PLANAGUMA GRIFOL Home ESPAÑA
PASSARELLS 91B XAVIER JUANOLA BECERRA Home ESPAÑA
PASSARELLS 91C TONI MARIN Home ESPANYA
FINSTRAL - REFI 92A JAUME PUBILL MELSIÓ HOME ANDORRA
FINSTRAL - REFI 92B FELIU MELSIÓ ARÀJOL HOME ANDORRA
J'AIME LE JAUNE! 93A JONATHAN MARTEAU HOME ANDORRA
J'AIME LE JAUNE! 93B ROMAIN FRANÇOIS HOME ANDORRA
J'AIME LE JAUNE! 93C IGNASI MOYA AGUILAR HOME ANDORRA
MASELLA 2 94A DAVID MAGAN CORBINOS Home ESPAÑA
MASELLA 2 94B QUIM MAGAN CORBINOS Home ESPAÑA
MASELLA 2 94C MIQUEL PUJOL PRAT Home ESPAÑA
WINTERFRIENDS 95A JORGE CERRO AMORES HOMBRE ANDORRA
WINTERFRIENDS 95B ROGER TORRES ORPINELL HOMBRE ANDORRA
CAMPAGNOLO 96A MARC GARRIGA ROVIRA Home ESPANYA
CAMPAGNOLO 96B ALBERT LOPEZ SAEZ Home ESPANYA
FRED OH! 97A PERE FERRER MORRO Home ANDORRA
FRED OH! 97B ANDRES ALBERTO QUIROGA Home ANDORRA
FRED OH! 97C RUT CAPDEVILA MATALLANA Home ESPAÑA
SKIMOGUADA 98A MANUEL ALVAREZ ACEVEDO Home ESPAÑA
SKIMOGUADA 98B JAVIER CARRASBAL ONIEVA Home ESPAÑA
SKIMOGUADA 98C JOSE LUIS ÉCIJA GARCÍA Home ESPAÑA
JAD 99A JAVI BELMONTE SOLER Home ANDORRA
JAD 99B ADRIA PAJARES CASTRO Home ANDORRA
JAD 99C DIEGO EHRAIJE HERNANDEZ Home ANDORRA
TEAM ESPARGARÓ 1 100A Aleix ESPARGARÓ Home ESPANYA
TEAM ESPARGARÓ 2 100B Pol ESPARGARÓ Home ESPANYA
TEAM 44 101A Homer BOSCH Home Espanya
TEAM 44 101B Marc ROVIRA Home ESPANYA
TEAM 44 101C David PARRA Home ESPANYA
TEAM JEAN'S TONIC 102A Josep MANUBENS Home ANDORRA
Team jean's tonic 102B PACO GIL Home ANDORRA
Team jean's tonic 102C Christophe GABARROT Home ANDORRA
SKIBREAKERS 103A GUILLERMO GABÁS CANELA Home ESPAÑA
SKIBREAKERS 103B MARC LOPEZ PEREZ Home ESPAÑA
FLOQUETES D'AVENTURES 104A PATTY PRADIÉ PEROJIL Home ANDORRA
FLOQUETES D'AVENTURES 104B PILI SOLÉ FERNANDEZ Home ANDORRA
CARPE DIEM 105A JORDI GUITART PUBILL HOMBRE ESPAÑA
CARPE DIEM 105B MARCEL GARRETA PONSÀ HOMBRE ANDORRA
POLE POLE TEAM 106A ENRIC GIMENEZ DIAZ HOME ANDORRA
POLE POLE TEAM 106B JORDI FAURA PAVIA HOME ANDORRA
ALTITUD ESPORTS 107A Cristina RIBES Dona ANDORRA
ALTITUS ESPORTS 107B Montse ARDERIU Dona ANDORRA
ALTITUD ESPORTS 107C Cristina SUAU Dona ANDORRA
MOA & BARÓ 108A REBECA MOA FERNÁNDEZ Home ANDORRA
MOA & BARÓ 108B DAVID BARÓ GIRÓ Home ANDORRA
MISA DE 7 109A MARC MICÀS GARCIA HOME ANDORRA
MISA DE 7 109B ANDRES HERRERA MAZANA HOME ANDORRA
A RITME! 110A LORENA LEDESMA TORRES DONA ANDORRA
A RITME! 110B MICHÈLE LODGE DONA ANDORRA
A RITME! 110C MARIA FARGUES GIMENO DONA ANDORRA
CALÇOTS Y ENTRECOT 111A DOMENEC TRASTOY Home ANDORRA
CALÇOTS Y ENTRECOT 111B LLUIS SANVICENTE Home ANDORRA
RUNDOM 112A XAVIER RIFÀ GOMÀ-CAMPS HOME ESPAÑA
RUNDOM 112B EDUARD PUIG GOMÀ-CAMPS HOME ESPAÑA
BROS2017 113A ROSER ESPAÑOL BADA Home ESPAÑA
BROS2017 113B SERGI GOMÀ MARTÍNEZ Home ESPAÑA
JAMILINKA 114A JAUME PLANELLA BRILLAS Home ANDORRA
JAMILINKA 114B INKA BELLÉS NAUDÍ Dona ANDORRA
TUGA NORTE 115A EDUARDO BENITO TORRONTEGUI Home ESPAÑA
TUGA NORTE 115B ALEJANDRO BENITO TORRONTEGUI Home ESPAÑA
TAGA-AUBE TEAM 116A JOSE LLOBERA BENTOLDRA HOME ESPAÑA
TAGA-AUBE TEAM 116B RICARDO FARRIOL ALMIRAL HOME ESPAÑA
CABIROLS 117A MARIA JOSE CERVANTES ORTEGA MUJER ANDORRA
CABIROLS 117B JOAN RIBES HOMBRE ANDORRA
MANRESANSSSSSSS 118B JOAN SALAMAÑA MARESMA HOME ESPAÑA
TRIO D'ASOS 119A FERRAN ULLASTRE MASRIERA HOME ESPAÑA
TRIO D'ASOS 119B ALBERT MARTORELL BALCELLS HOME FRANCIA
TRIO D'ASOS 119C MARC ROCASPANA BALAGUÉ HOME ESPAÑA
ATOPE-TEAM 120A JOSE MOA FERNÁNDEZ HOMBRE ANDORRA
ATOPE-TEAM 120B GERARD BERROYA DEL CUETO HOMBRE ANDORRA
ARBELLA II 121A LLUÍS BAELLA AMBRÒS HOMBRE ANDORRA
ARBELLA II 121B XAVIER AYMÀ VERGÉS HOMBRE ANDORRA
SENGLAR TEAM 122A MARC REIXACH PARAROLS HOME ESPAÑA
SENGLAR TEAM 122B GERARD TORTADÈS PORTET Home ESPAÑA
SENGLAR TEAM 122C ISMAEL VILA PUJIULA Home ESPAÑA
TREMPANT T'EMPAITO 123A ALBERT VILANA GONZALEZ HOME ESPAÑA
TREMPANT T'EMPAITO 123B DAVID SALA TUBERT HOME ESPAÑA
PAS TEAM 124A JUAN SALVADOR BRANDIMARTE HOME ANDORRA
PAS TEAM 124B ORIOL ANGLORA PIROT HOME ANDORRA
PAS TEAM 124C FABRICE DE OLIVEIRA DUARTE HOME ANDORRA
CAMPERCOVER 125A ANDREU CALVÓ BOATELLA Home ESPANYA
CAMPERCOVER 125B MARTÍ MONTSERRAT QUADRADA Home ESPAÑA
AUTOSUMINISTRES MOTOR 126A ESTEVE ROCA TEIXIDOR Home ESPAÑA
AUTOSUMINISTRES MOTOR 126B JORDI ROCA TEIXIDOR Home ESPAÑA
AUTOSUMINISTRES MOTOR 126C JOSEP MARIA TERRADELLAS SOLER Home ESPAÑA
INCLES TEAM 127A JAVIER PUIT JUSTE HOME ESPAÑA
INCLES TEAM 127B JORDI CORNELLA PUY HOME ANDORRA
SKI-CORROXTU 128A JOSEP RODRÍGUEZ GALLARDO Home ESPAÑA
SKI-CORROXTU 128B EDUARD BARÓ FELIU Home ESPAÑA
SKI-CORROXTU 128C JORDI LOPEZ RAMOT Home ESPANYA
MOJATRAJE’'S ATTACK 129A JORDI GRAU CIRERA HOME ESPAÑA
MOJATRAJE’'S ATTACK 129B ALBERTO DIEZ-CANEDO FERNÁNDEZ HOME ESPAÑA
ASPEN COLORADO RACING TEAM 130A EUSEBI SOLE Home ANDORRA
ASPEN COLORADO RACING TEAM 130B SERGI BALIELLES HOME ANDORRA
SKIMO DONOSTIA 131A JUAN ALONSO ASENCOR Home ESPANYA
SKIMO DONOSTIA 131B GARIKOITZ CEBERIO AGUIRRESAROBE Home ESPANYA
SENGLARS DEL PENEDES 132A CARLES CLARET MAS Home ESPANYA
SENGLARS DEL PENEDES 132B JOSEP BERTRAN VENTURA Home ESPANYA
LA SPORTIVA TEAM II 133A DANI VILA Home ESPANYA
LA SPORTIVA TEAM II 133B IGNASI FERRER NIETO Home ESPANYA

Organise

Partenaire

Clean CO2

Andorra SKIMO 2018 calculates and offset its carbon footprint

Andorra SKIMO 2018 one event organized by VSL Sports, which is committed to the fight against climate change. The organization has offset the emissions that have been generated during the event.
L’organització ha tancat un acord de col·laboració amb el projecte d’energia hidràulica anomenat Darica, ubicat a Turquia. Un projecte certificat per Verified Carbon Standard que ha banda de reduir emissions de Gasos amb Efecte d’Hivernacle, redueix la contaminació de les aigües, dinamitza l’economia local, augmenta els llocs de treball i ajuda al desenvolupament social i econòmic de la zona.

Finalment l’organització, ha obtingut el certificat Clean CO2 que acredita la seva neutralitat.