Llistat d'inscrits

Informació detallada sobre l'esdeveniment

CURSA EQUIP DORSAL NOM
skimo4 RANDOLIGHT TEAM 1966 304 B EMILI PEREZ FONT
skimo4 3 CEDALFANG 401 A ANGELO GUITARD
skimo4 3 CEDALFANG 401 B CEDRIC MARCHAND
skimo4 3 CEDALFANG 401 C ALFONSO TORREÑO
skimo4 ALTITUD ESPORTS 402 A MONTSE ARDERIU SOLER
skimo4 ALTITUD ESPORTS 402 B CRISTINA SAU TEIXIDÓ
skimo4 ARBELLA 403 A XAVIER AYMA VERGES
skimo4 ARBELLA 403 B AGUSTÍ GUIMERÀ FLORIT
skimo4 ARBELLA 403 C CECILI NUÑEZ ROMERO
skimo4 ASTURMAD_2.0 404 A JOSÉ MANUEL LÓPEZ LLORENTE
skimo4 ASTURMAD_2.0 404 B DANIEL ALONSO ÁLVAREZ
skimo4 BIKE DE CUL 405 A OLGA ARRÚ
skimo4 BIKE DE CUL 405 B SANTI RODRIGUEZ GARCIA
skimo4 BIKE DE CUL 405 C FRANCESC VILLASEVIL
skimo4 BULLICH'S-TURNÉ 406 A CARLES TURNÉ SOLÀ
skimo4 BULLICH'S-TURNÉ 406 B ANNA BULLICH LLOSA
skimo4 BULLICH'S-TURNÉ 406 C MARC BULLICH LLOSA
skimo4 CAPUTEAM 407 A GENIS COLL DARAS
skimo4 CAPUTEAM 407 B FRANÇOIS FUENTES SANTIAGO
skimo4 CARPE DIEM 408 A MARCEL GARRETA PONSÀ
skimo4 CARPE DIEM 408 B EVA RIBES SOLÉ
skimo4 CERDANYA PIRINEUS TEAM 409 A XAVI GUIU CASOL
skimo4 CERDANYA PIRINEUS TEAM 409 B JONATHAN JUARADO CONTRERAS
skimo4 CIENFUEGOS/LILLO 410 A JORGE ALVAREZ DE CIENFUEGOS GIMENEZ
skimo4 CIENFUEGOS/LILLO 410 B F. JAVIER LILLO RAMOS
skimo4 CK 411 A KARINE FARFAT
skimo4 CK 411 B CECILIA ASSUA RUIZ
skimo4 CRAZY'S BUTTERFLIES 412 A VICTOR DOMINGUEZ
skimo4 CRAZY'S BUTTERFLIES 412 B REBECA DE VERA
skimo4 CREMATS 3 TEAM 413 A EDUARD JOVE ESPINOSA
skimo4 CREMATS 3 TEAM 413 B JONATHAN BRARD MARTÍNEZ
skimo4 CREMATS 3 TEAM 413 C FRANCESC MASEGOSA ZURANO
skimo4 CWS 1 414 A BENJAMIN DECEMBRE
skimo4 CWS 1 414 B FRANCK ARAGON
skimo4 CWS 2 415 A CEDRIC TIQUET
skimo4 CWS 2 415 B NICOLAS LAFON
skimo4 CWS 2 415 C FRANCOIS TARRUSSON
skimo4 DAC 416 A ESTEVE MORENO VIÑAS
skimo4 DAC 416 B CARME SINFREU VERGARA
skimo4 EL FLOC I LA FLOCA 417 A XAVI BERENGUER ANDRÉS
skimo4 EL FLOC I LA FLOCA 417 B CÈLIA RIBERA SEGALÉS
skimo4 ELS MUFLONS 418 A JESUS VILELLA NAVARRO
skimo4 ELS MUFLONS 418 B DANIEL VILELLA NAVARRO
skimo4 ELS MUFLONS 418 C GERARD LLESUI BABOT
skimo4 EQUIP CADI LA SEU 420 A TONI TORRENT ALBETS
skimo4 EQUIP CADI LA SEU 420 B MARC PASCUET CAPDEVILA
skimo4 ESQUELLA 421 A MARC MENDEZ COSTA
skimo4 ESQUELLA 421 B MARC BONET I BENAIGES
skimo4 ESQUELLA 421 C ALBERT FARRÉ I MOLL
skimo4 ETAPES TEAM 422 A DAVID FERRIZ GRACIA
skimo4 ETAPES TEAM 422 B RAMON JIMENEZ ESCOBAR
skimo4 EVEREST TEAM 423 A CONRAD BLANCH
skimo4 EVEREST TEAM 423 B ENRIC BARBIER
skimo4 EVEREST TEAM 423 C SERGIO GRACIA
skimo4 FINSTRAL - REFI 424 A JAUME PUBILL MELSIÓ
skimo4 FINSTRAL - REFI 424 B FELIU MELSIÓ ARÀJOL
skimo4 FINSTRAL - REFI 424 C JORDI CONILL CAÑIZARES
skimo4 GUARDATOT 425 A XAVIER ROYO
skimo4 GUARDATOT 425 B EDU DOT
skimo4 JANOJA 426 A JUANJO BARRIO LOPEZ
skimo4 JANOJA 426 B PUTXI POUJARNISCLE GUIX
skimo4 JULROS 427 A JULIO RODRIGUES DA COSTA
skimo4 JULROS 427 B ROSSEND CABANES FRANCO
skimo4 KEFIR TEAM 428 A NEUS TORT GENDRAU
skimo4 KEFIR TEAM 428 B IMMA MASCORT CASTILLO
skimo4 KEFIR TEAM 428 C LALI GENDRAU GALLIFA
skimo4 LAST BOYS 429 A ALEJO GARRIGA DEFOIN
skimo4 LAST BOYS 429 B DANIEL KRAUEL GIMÉNEZ-SALINAS
skimo4 MAI POR 430 A SALVA SOCIAS VILA
skimo4 MAI POR 430 B JOSEP Mª LLORENS BONASTRE
skimo4 MAI POR 430 C JOSEP CERVERA PALLEJÀ
skimo4 MAJA 431 A MARC MASIP COLOMÉ
skimo4 MAJA 431 B JACINT GIL RODRÍGUEZ
skimo4 MALIFT MALLORCA TRAIL 432 A DANIEL ROIG LOPEZ
skimo4 MALIFT MALLORCA TRAIL 432 B DAVID ROVIRA
skimo4 MASSIBARS 433 A JORDI MASSANA CUADRAS
skimo4 MASSIBARS 433 B ALBERT IBARS VELASCO
skimo4 MONTANYÀ TEAM 1 434 A MARC PUIG CATALAN
skimo4 MONTANYÀ TEAM 1 434 B JULIÀ MONTANYÀ CODINA
skimo4 NAVEL TEAM 435 A JORGE SIERRA NAVARRO
skimo4 NAVEL TEAM 435 B JORGE BORJA SALVADOR
skimo4 ON Y VA POUR LE SPORT 1 436 A JOAN DELGADO CHAUBELL
skimo4 ON Y VA POUR LE SPORT 1 436 B ANTONI MALAGA MARTILLAN
skimo4 ONAT FOUNDATION 437 A SERGI MINGOTE
skimo4 ONAT FOUNDATION 437 B JOSEMI HERRERA SIERRAS
skimo4 PARELL DE PASSARELLS 438 A MARC ROCASPANA BALAGUÉ
skimo4 PARELL DE PASSARELLS 438 B XAVI MONTPEAT ROSAURO
skimo4 PIXAPINS 439 A ISRAEL CARRASC MARTIN
skimo4 PIXAPINS 439 B IGNASI VIDAL
skimo4 PIXAPINS 439 C LLUIS PLANAGUMÀ GRIFOL
skimo4 POLE POLE TEAM 440 A ENRIC GIMENEZ DIAZ
skimo4 POLE POLE TEAM 440 B ISIDRE ESCORIHUELA MAGRIÑA
skimo4 PRANA TEAM 441 A ALBERT FERRE ARMENGOL
skimo4 PRANA TEAM 441 B ELISABETH ZAFRA NAVAS
skimo4 RAMENS 442 A SANDRA ALMEIDA ARAUJO
skimo4 RAMENS 442 B JORDI RAMENTOL PUIGGALI
skimo4 RANDO FALANDO TEAM 443 A DAVID ORIOL
skimo4 RANDO FALANDO TEAM 443 B MIQUEL TORREGROSA
skimo4 RANDO FALANDO TEAM 443 C ENRIC BAEZA
skimo4 SKIMO-FINILLOS 444 A JONATHAN DIAZ PATIÑO
skimo4 SKIMO-FINILLOS 444 B SERGI VENDRELL GUEVARA
skimo4 SKIMORCILLON 445 A LLORENÇ RUIZ COBOS
skimo4 SKIMORCILLON 445 B CRISTIAN MAYORALAS REINA
skimo4 SKY&TRAIL TEAM 446 A MARC MICAS GARCIA
skimo4 SKY&TRAIL TEAM 446 B MANEL CARVALHO AFONSO
skimo4 SOLUTIONS TEAM 447 A NICOLAS CASAS
skimo4 SOLUTIONS TEAM 447 B JORDI PALLAS VILADOMAT
skimo4 SORREIG 448 A DAVID PUIG PANNON
skimo4 SORREIG 448 B REGINA ANNA MOLA GIBERT
skimo4 SORREIG 448 C XAVIER SALETA COT
skimo4 SORREIG2 449 A ANTONI CAMPS SAEZ
skimo4 SORREIG2 449 B BENET GIMENEZ SECULI
skimo4 SPORTVICIOUS II 450 A FERRAN BOFILL BARGUÑÓ
skimo4 SPORTVICIOUS II 450 B DAVID DE VILLASANTE CARBONERO
skimo4 SUGUS TEAM 451 A ALEX FERRIZ GRACIA
skimo4 SUGUS TEAM 451 B MARTA MARTÍNEZ REINOSO
skimo4 TAGA TEAM 47 452 A SERGI REIXACH REYES
skimo4 TAGA TEAM 47 452 B JAUME ESTAÑOL TORRES
skimo4 TEAM LA SPORTIVA 453 A NICOLÁS MOLINA AUGUSTÍN
skimo4 TEAM LA SPORTIVA 453 B TXOMIN ORTIZ DE ZARATE LINAZASORO
skimo4 TITOLES 454 A JORDI TISSIER
skimo4 TITOLES 454 B IGNASI MOYA AGUILAR
skimo4 TITOLES 454 C FABIEN CIRYCI
skimo4 TRAPP TEAM 455 A ALEXANDRE JEREZ HERRERO
skimo4 TRAPP TEAM 455 B MONTSERRAT MUÑOZ SOLANA
skimo4 TRAPP TEAM 455 C LISA FLETCHER
skimo4 TUTIRA TUTIRA! 456 A ROMAN TORRES
skimo4 TUTIRA TUTIRA! 456 B RUT CAPDEVILA
skimo4 UMPA LUMPA 457 A AUGUSTO SANZ CALVO
skimo4 UMPA LUMPA 457 B PEP SANZ CALVO
skimo4 XANKETEVIVE 458 A JORDI ESTEBAN CANTERO
skimo4 XANKETEVIVE 458 B YOLANDA GOMEZ JIMENEZ
skimo4 XANKETEVIVE 458 C JOSEP MARIA BLAT SALAS
skimo4 POTRICO & ÉCHALOTTE 459 A SERGI CASABELLA SIN
skimo4 POTRICO & ÉCHALOTTE 459 B DAVID ALBÓS CAVALIERE
skimo4 DECK CHAIR ARMY 460 A SCOTT MARTIN
skimo4 DECK CHAIR ARMY 460 B ADRIAN MASON
skimo4 METRUSTEAM-LASPORTIVA 461 A ARNAU CASES DE MATIAS
skimo4 METRUSTEAM-LASPORTIVA 461 B GUILLEM FARRIOL VANCELLS
skimo4 METRUSTEAM-LASPORTIVA 461 C ALBERT PEREZ ANGLES
skimo4 IN VICTUS 161-CHARLIE-KARPOS 462 A OLGA PATRICIA GUTIERREZ RAMIREZ
skimo4 IN VICTUS 161-CHARLIE-KARPOS 462 B DAVID CASTELLON GORRIZ
Andorra Skimo

INSCRIU-TE EN LA TEVA
PROPERA AVENTURA

A què esperes? Inscriu-te aquí i comença la teva aventura

PROPERAMENT

Organitza

Patrocina

#MEDIA PARTNERS AndorraSkimo

Els mitjans de comunicació

#ALLOTJAMENTS AndorraSkimo

Els nostres allotjaments oficials
Clean CO2

Andorra SKIMO 2018 calcula i compensa la seva petjada de carboni

Andorra SKIMO 2018 un esdeveniment organitzat per VSL Sports, es compromet amb la lluita contra el canvi climàtic. L’organització ha compensat les emissions que s’han generaran durant l’esdeveniment.

L’organització ha tancat un acord de col·laboració amb el projecte d’energia hidràulica anomenat Darica, ubicat a Turquia. Un projecte certificat per Verified Carbon Standard que ha banda de reduir emissions de Gasos amb Efecte d’Hivernacle, redueix la contaminació de les aigües, dinamitza l’economia local, augmenta els llocs de treball i ajuda al desenvolupament social i econòmic de la zona.

Finalment l’organització, ha obtingut el certificat Clean CO2 que acredita la seva neutralitat.